Projektori lamp

Bookmark and Share

Projektori lamp, lambid projektorile

Varulambid pea igale projektoritele: 3M, A+K, Acer, ASK, AVIO, BenQ, Canon, CASIO, Christie Digital, CTX, Dell, Eiki, Eizo, Elmo, EPSON, Geha, HITACHI, IBM, Iiyama, InFocus, JVC, Kindermann, Lasergraphics, LG Electronic, Liesegang, MEDIUM, Mitsubishi, NEC, Optoma, Panasonic, Philips, Pioneer, PLUS, Proje.ctionDesign, Proxima, Samsung, SANYO, Seleco, Sharp, Sony, TAXAN, TOSHIBA, Video7, ViewSonic.

NB: Vaadake hindu meie uuelt lampide lehelt www.lampstore.eu (hetkel on see küll pooleli aga annab siiski parema ülevaate võimalustest) Küsige pakkumist lambile ka siis kui projektori kaubamärki ei ole eelnevas loetelus.

Hinnapäringu võib saata :

  • info [at] av-esitlus.ee.
  • märkige: projektori tootja ja mudel (näit. tootja: Hitachi CP-X301 – veendugege, et mudeli nimi on õige näit CP-X301 ja CP-X301G-l on erinevad lambid)

NB! enne kui tellite lambi:

  • Lugege projektori kasutusjuhendit kuidas lampi vahetada;
  • Veenduge, et viga on lambis mitte projektoris.
  • Veenduge, et Teie projektori uue lambi tööle rakendamiseks on kõik vajalik olemas (näiteks olete kaotanud infrapuna distantsjuhtimisepuldi, mida on vaja uue lambi tööle rakendamiseks).

Müügitingimused:

  • Enne tellimist peab Ostja olema veendunud, et tellib õige lambi (näit CP-X301 ja CP-X301G vajavad erinevaid lampe).
  • Lambi tarnimise eelduseks on ettemaks. Ettemaksu ei tagastata kui ilmneb, et Ostja tellis vale lambi või kui lambivahetusest ei piisanud ja Ostja projektoril on midagi muud viga!
  • Lambi hind ei sisalda lambi paigaldustasu!

www.lampstore.eu

 

Originaal- vs kopeeritud lamp

Ostes varulampi projektorile tasuks veenduda millist lampi Teile pakutakse. Lambid võiks jagada üldisemalt kolmeks: originaal-, ühilduv- ja kopeeritud lambiks. Erijuhud nagu pirn ilma moodulita on ka ilmselt üks kolmest eelpool mainitust.

Väga odav hind viitab üldjuhul nö kopeeritud lambile (ehk copylamp).

Originaallamp

Ühilduv lamp

Kopeeritud lamp

Pakume laias valikus nii originaal kui ka ühilduvaid lampe! Ei soovita kasutada!
Tootja Projektori tootja tarnib neid lampe Tootja on teada Algupära on tihti  teadmata
Kaubamärk Tootja reklaamib oma kaubamärki st vastutab oma toote eest.
Tehniline lahendus Tootja enda poolt välja töötatud tehniline lahendus, mis on enamasti patenteeritud. Kopeeritud st keegi võtis lambi osadeks ja nüüd tehakse neid järgi.
Kvaliteet ja tootearendus Lampe täiustatakse pidevalt töökindluse parandamise eesmärgil. Ei tootja ega ka müüja ei paku lambile teenindust.
Garantii ja teenindus Tootja peab oma mainet oluliseks seepärast tegeletakse ka klientidega peale lambi tarnimist.

Tutvuge lampide valikuga: www.lampstore.eu


This entry was posted in Koolidele e EDU, LCD projektorid, LED projektorid, Projektorid and tagged , , , . Bookmark the permalink.