Hoone automaatikasüsteem

Bookmark and Share

Hoone automaatikasüsteem

Süsteem võimaldab kontrollida ja juhtida tehnosüsteeme ja erinevaid seadmeid (näiteks kütteseadmed, valgustid, kardinad, audio/video seadmed jne). Ühilduvate seadmete nimekiri täieneb pidevalt kuna erinevate seadmete tootjad (kütteseadmed, audio/video seadmed jne) lisavad juhtimse võimalused oma uutele toodetele. Hoone võib vastavalt Teie soovidele varustada juhtimisega nii ohutuse, mugavuse kui ka ökonoomsuse tagamiseks.

Selline nutikas maja muudab Teie kodu palju mugavamaks. Küllap tulevikus ei kujuta me oma maju ette ilma sarnase automaatikata nagu täna peame ju iseenesest mõistetavaks, et igas majas on telefon, internet ning enamasti ka kaabeltelevisioon.

NB! Paigaldatud automaatikasüsteemi saab tulevikus täiendada.

Ühe kontorihoone näide:

Ruum “Ballroom” ülesanne: Seinakontakti ühendatud seadme (ehk saadava VGA/HDMI/DVI signaali) ära tundmine. Ruumi ettevalmistamine esitluseks. Peale esinemise lõppu tavaolukora taastamine. Eelnevalt programmeeritud juhtimised Ballroom-is: projektor (sisse/välja), ekraan (üles/alla), heli (sisse/välja), kütteseadmed (vastavalt sise ja välisele temperatuurile).

Ruumi “Lobby” ülesanded

  • nr 1: näidata suurel LCD ekraanil külastajatele oms ettevõtet tutvustavaid presentatsioone. Presentasioon esitletakse Blu-ray pleieriga. Seadmeid peab saama juhtida tsentraalselt kui ka kohapeal infrapuna puldiga.
  • nr 2: siit saab juhtida kõikide ruumide tegevusi (ka iPad-i või nutitelefoniga). See võimalus on vajalik, et aidata kasutajatel operatiivsele lahendada erinevates ruumides tekkinud probleme.

Ruum “Conference I” ülesanne: Väike ruum kus on ühendused 4-le sülearvutile. Võimalik on juhtda esitlusi LCD ekraanil nii samast ruumist (RS 232-ga) kui ka tsentraalselt.

Ruum “Conference II” ülesanne: Ruum kus kasutatakse HDMI kaabliga signaali ülekanned ja plasmaekraani.  Plasmaekraani saab juhtida samast ruumist kui ka tsentraalselt (RS232). Varguse vastane kaitse ekraanile: kohe kui ekraani liigutatakse saadetakse alarm Lobby-sse ja ka mobiiltelefonidele.

Ruum “Conference III” ülesanne: nõupidamisruum kus asub projektor  (RS232) ja ekraan. Juhtida on võimalik  projektorit, ekraani ja valgust nii ruumis kui tsentraalselt.

Ruum “Executive’s office” ülesanne: juhataja saab oma kabinetis juhtida kardinaid ja valgustust nii ruumist kui tsentraalselt.  Samuti on võimalik tal teha kõike seda oma iPhone-ga.

 

Mida kõike saab juhtida ei saa siin üles loetleda kuna seadmed arenevad pidevalt.

Võtke meiega ühendust, et arutada Teie vajadusi. OnLine demo järelpärimisel.

[contact-form 1 "Contact form 1"]

This entry was posted in Uncategorized and tagged , . Bookmark the permalink.